AKILLI EV SİSTEMLERİ

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Akıllı ev sistemleri: Akıllı Ev Sistemleri, teknolojinin artık hayatımızın her alanında kendini göstermesi ile geçmişte mümkün olmayan ve bu sebeple kullanamadığımız birçok imkândan faydalanmamamızı sağlar. Teknolojik işlevsellik ile lüksün bir araya gelmesi ile oluşan akıllı ev sistemleri ev/ofis hayatınızda lüks ve konforlu hayatın kapılarını sizlere sunmaktadır. Ayrıca, Akıllı ev teknolojilerinin gelişiminde yatan en önemli konu gizlilik ve mahremiyettir. Evlerinizde kullanılan bu ürünler sayesinde siz ve sevdikleriniz artık dahada güvende.

·         Varlık (Hareket) Dedektörü

Harekete bağlı kontrol ile enerji tasarrufu ve konfor Hareket dedektörü aracılığıyla iç-dış aydınlatmalar.

·         Zamana Bağlı Kontrol

Yaşam ve çalışma alanlarında zaman dilimine bağlı olarak istenilen sistemler bağımsız ya da beraber kontrol edilebilir. Dış aydınlatmalar, perde, panjur, havuz, bahçe aydınlatmaları

·         Senaryo Kontrol

Tek dokunuş ile merkezi kontrol ve istediğiniz mod. Son kullanıcının istekleri doğrultusunda istenilen modlar programlanır. Yemek modu, dinlenme modu, sinema modu, misafir ya da tatil modu.

·         Varlık (Hareket) Simülasyonu

Eviniz siz tatildeyken bile yaşamaya ve güvenliği sağlamaya devam etsin. Son kullanıcının istekleri doğrultusunda istenilen modlar programlanır. Tatil modu, hırsız modu

·         Güvenlik Sistemi Otomasyonu

Akıllı ev otomasyonuna entegre çalışan kamera ve alarm sistemleriyle tek bir uygulama altında mekanlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Varlık (hareket) algılama dedektörleri ile güvenlik sisteminizi üst düzeye çıkartın. Mekanlara giriş yapıldığı zaman sisteme otomatik sinyal yollansın. Mekanlara yapılan girişlerden haberiniz olsun.

·         İklimlendirme Otomasyonu

İklimlendirme otomasyonu sayesinde bağımsız bölümlerinizin ısıtmasını ayrı ayrı istediğiniz derecede kontrol edebilirsiniz. Sabahları sıcak geceleri ise serin bir oda sıcaklığı istiyorsanız iklimlendirme otomasyonu ürünlerimizle tüm isteklerinizi karşılayabiliriz. Evden uzaktayken VRF, Split ya da fancoil klimalarınızı yerden ısıtma ya da peteklerinizi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

·         Aydınlatma Otomasyonu

Aydınlatma kontrollerinde aç/kapa ya da ışığın derecesini ayarlama gibi kontrolleri sağlayabilirsiniz. Tek bir tuş yardımıyla tüm aydınlatmalarınızı fiziksel anahtarlardan, cepten, tabletten hatta Siri, Alexa veya Google Home üzerinden sesli komutlarla kontrol ederek anın tadını çıkarabilirsiniz.

·         Perde- Panjur Kontrolü

Pencerelerinizde bulunan motorlu mekanizmalarınızı akıllı ev uygulamalarınızdan rahatça kontrol edebilirsiniz. Senaryolarınız sayesinde perdelerinizi istediğiniz saatte açabilir ya da istediğiniz saatte kapatabilirsiniz. Sabahları doğal ışıkla uyanıp günün ilerleyen saatlerinde güneşliklerinizi otomatik olarak kapatmak veya yağmurlu günlerde panjurlarınızı otomatik olarak indirerek camlarınızın kirlenmesini önleyebilmek artık sizin için çok kolay.

·         Görüntülü İnterkom Kontrolü

Evlerinizde bulunan görüntülü interkom cihazlarıyla evdeyken veya dışarıdayken görüşebilirsiniz. Sunduğumuz sistem ile  evinizde olmasınız bile bahçe kapınızı cepten, tabletten açabilirsiniz. Yüz tanıma ya da kartlı giriş yöntemleri ile kapınızı açabilir temas ortamını azaltabilirsiniz. Misafirlerinize tek girişlik QR kod üretebilir ve giriş çıkışlarınızı takip altına alabilirsiniz. Eviniz de olmasınız bile kargolarınızın geri dönmesine engel olabilir ve birçok şeyden zaman kazanabilirsiniz.

Teklif Al